Fotografia nagrobkowa

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oferuję zdjęcia nagrobkowe upamiętniające bliskie nam osoby. Najnowsze technologie pozwalają nam na wykonanie fotografii nagrobkowej odpornej na warunki atmosferyczne na tradycyjnej porcelanie, szkle, bądź akrylicie.

Coraz popularniejsze stają się porcelanowe płaskorzeźby z efektem 3D, które wyróżniają się zaokrąglonymi marginesami, refleksami świetlnymi i uwypukleniem postaci. Część osób decyduje się na fotografie nagrobkowe grawerowane przy pomocy lasera na płycie szklanej.

Klient sam decyduje o tym jak będzie prezentowała się fotografia na nagrobku. Oferuję zdjęcia nagrobkowe w oryginalnej wersji, czarno-białe, z efektami sepii, czy zmienionym tłem. Pełną dowolność pozostawiam również w kwestii obramowań. Fotoceramika może zostać wykonana w wersji owalnej, prostokątnej, a nawet w kształcie serca.

Dodatkową możliwością dla klientów jest przeróbka ubrania widniejącego na zdjęciu. Nie zawsze mamy możliwość zdobycia w pełni profesjonalnego zdjęcia, a dzięki modyfikacji mamy pewność, iż fotografia nagrobkowa spełni nasze oczekiwania.

Zobacz katalog fotografii nagrobkowej.